2HCS Fakturace - napojení na eshop

 

2HCS Fakturace 4 dokáže velmi efektivním způsobem pomoci s administrativou spojenou s vyřizovaním přijatých objednávek z eshopů. Základ je v možnosti napojení 2HCS Fakturace 3 na eshop a automatické stahování a import přijatých objednávek do evidence zakázek. Ze zakázky pak lze jedním kliknutím myši vytvořit fakturu nebo zálohovou fakturu a případně vydat položky ze skladu. Žádný úkon není potřeba provádět dvakrát a vše je maximálně rychlé a jednoduché.

 

Pokud chcete používat i skladovou evidenci, budou položky zakázek nejprve blokovány na skladě pro konkrétní zakázku. Při vytvoření faktury pak budou automaticky odepisovány ze skladu. Je možné využít i vytvoření objednávky pro položky, které aktuálně nejsou na skladě, ale jsou požadovány v zakázce.

 

Napojení na eshop je v tuto chvíli plně funkční pro eshopy mimishop.cz, Synergyweb.cz, Shop5.cz, Hostshop.cz, Ekonstrukter.cz, Proeshop.cz, PrestaShop.cz a naše vlastní eshopy 2HCS. Pokud používáte nějaký jiný eshop, kontaktujte nás a zjistíme zda je napojení 2HCS Fakturace 4 možné. Samotný propojovací modul stojí 500,- Kč bez DPH 21%. Pokud o něj budete mít zájem, uveďte jej do poznámky objednávky.

 

Další užitečnou funkcí je jednoduchý tisk poštovních složenek A, podacích lístků, štítků na obchodní balíky a nezbytné vytvoření podacích archů pro Českou poštu, PPL, GP, Slovenskou poštu a Der Kurier. K podacímu archu je možno natisknout i samolepicí adresní štítky na balíky. Vše za vás dokáže zpracovat program a žádnou ze složenek České pošty již nemusíte vypisovat ručně.

 

Program dokáže vypočíst i DPH za zvolené období. Ideální je mít zapsány i všechny přijaté faktury a k tomu slouží modul "Přijaté faktury".

 

Užitečné funkce pro spolupráci s eshopy

  • automatické načítání zakázek z eshopu
  • vytvoření faktury (zálohy, výdejky ze skladu) jediným kliknutím myši
  • blokace kusů na skladě pro načtenou zakázku (při zakoupení skladové evidence)
  • automatické odepsání položek ze skladu v okamžiku vytvoření faktury ze zakázky (při zakoupení skladové evidence)
  • automatické párování příchozích plateb s neuhrazenými fakturami (v případě zakoupení modulu Banka)
  • tisk poštovní složenky A, podacího lístku, etikety na obchodní balík (vše pro Českou poštu)
  • vytváření podacího archu pro Českou poštu, PPL, Slovenskou poštu
  • tisk adresních štítků z podacího archu na samolepicí etikety
  • evidence přijatých faktur (je potřeba mít zakoupen modul Přijaté faktury)
  • výpočet DPH za zvolené období

 

Sdílejte tento článek: