2HCS Fakturace 4 - oznámení uživatelům

 

Vážení uživatele programu 2HCS Fakturace,

Po téměř dvou desetiletích vývoje a podpory programu 2HCS Fakturace přišel čas na změnu.

Vývojové prostředí, v kterém jsme fakturaci vytvářeli, již bohužel není delší dobu společností Microsoft udržováno a aktualizováno a není podporováno nejnovějšími verzemi operačního systému Windows.

Zatím se nám vždy podařilo případné potíže odstranit tak, abyste mohli 2HCS Fakturace používat s novými verzemi Windows. Faktem je, že možnost provozu pouze na PC s Windows je dalším omezením, které je v dnešní době pro uživatele výrazně limitující. Klasické PC s Windows nahrazují tablety, mobilní telefony s iOS nebo Androidem, případně počítače Apple s vlastním operačním systémem.

Po celou dobu vývoje jsme se snažili o co nejpříznivějších cenu programu i technické podpory pro vás uživatele.

Bohužel situace již není dále udržitelná, jak s očekávaným příchodem Windows 11, tak se zachováním nízké ceny. Náklady na vývoj software jsou čím dál vyšší a pokud jej chceme dělat dobře, musíme změnit cenovou politiku.

 

Nová aplikace Trynx

Posledních několik let jsme se proto připravovali na změnu, ke které nyní dochází.

Vyvíjeli jsme novou online aplikaci, která není závislá na operačním systému nebo počítači, na kterém pracujete. Jde o online aplikaci Trynx, kterou můžete vyzkoušet a používat na adrese www.klienti.cz .

Z uvedených důvodů musíme přistoupit k ukončení prodeje, technické podpory i aktualizací programu 2HCS Fakturace všech verzí. Všichni uživatele, kteří budou chtít, mohou přejít na online aplikaci Trynx www.klienti.cz .

Do Trynxu je možno převést data z 2HCS Fakturace a plynule tak pokračovat novém programu.

Aplikace Trynx na adrese www.klienti.cz je moderní software a v mnoha směrech nabízí funkce, které ve staré aplikaci nešly realizovat. Zásadní výhodou je možnost práce na mobilních zařízeních, ať už přes prohlížeč mobilního zařízení nebo, v některých případech, specializovanou aplikaci. Pro představu jde o mobilní aplikace pro moduly doprava, expedice, inventura, sklad. Tyto aplikace jsou k dispozici jak pro Android, tak pro iOS.

 

Kolik stojí Trynx ?

Cenová politika nové aplikace je odlišná od 2HCS Fakturace. Platí se měsíčně podle počtu modulů (např. faktury, zakázky, pokladna, sklad) a počtu uživatelů, které si zvolíte.

Minimální počet modulů pro první objednávku jsou 3 na 12 měsíců.
Podrobný ceník aplikace Trynx naleznete zde: https://klienti.cz/clanek/cenik

V ceně ročního předplatného získáváte také 3 hodiny telefonické technické podpory, kterou si můžete vybrat kdykoliv během roku. Každá další započatá hodina telefonické podpory je účtována částkou 650,- Kč bez DPH.

Převod dat z 2HCS Fakturace 4 do nové aplikace Trynx stojí 1.500 Kč bez DPH. Je to proto, že převod vyžaduje online připojení našeho pracovníka k vašemu počítači pro zajištění správnosti celého procesu.


Výše uvedené skutečnosti neznamenají, že musíte přestat používat starý program nebo, že vám přestane fungovat. Znamenají pouze to, že program 2HCS Fakturace již nebude z naší strany dále podporován. Datum konce podpory a konce aktualizací najdete níže.

Doporučujeme tedy přechod na nový systém Trynx. Konec technické podpory a aktualizaci se týká také uživatelů, kteří používají naše služby v cloudu s tím rozdílem, že zde končí podpora a aktualizace termínem, do kterého mají služby v cloudu předplaceny.


Aplikaci Trynx můžete vyzkoušet po registraci zde: https://klienti.cz/login/new-registration/

 

Důležitá data

Konec technické podpory 31.10.2021.

Po tomto datu nebude poskytována telefonická ani online podpora pro programy 2HCS Fakturace.

Konec aktualizací 31.12.2022.

Do tohoto data budou vycházet aktualizace pokrývající legislativní změny.

Konec možnosti převodu dát do nového systému 31.10.2021.

Z kapacitních důvodů nemůžeme po tomto datu provádět zákazníkům převod do nového systému. Samozřejmě jej můžete i pak objednat a začít používat, ale bez starých dat z 2HCS Fakturace 4, ta Vám zůstane v počítači stále nainstalovaná.

 

Věřím, že pro změnu, kterou nyní musíme udělat, najdete pochopení. Zároveň všem minulým i stávajícím zákazníkům děkuji za spolupráci a přeji mnoho pracovních úspěchů.

 

Tomáš Halász – jednatel 2H C.S. s.r.o.

 

Sdílejte tento článek: