2HCS Fakturace online = data i program v cloudu

Hledáte online řešení pro vaše faktury, zakázky nebo sklad?

Potřebujete pracovat se stejnými daty z více míst najednou?

Máte více zaměstnanců rozptýlených třeba po celé republice a chcete aby se vždy dostali ke společným datům?

Pak právě pro vás jsou určeny naše cloudové online služby. Program 2HCS Fakturace 4 je umístěn na serveru v internetu a vy se k němu můžete odkudkoliv připojit pomocí aplikace "připojení ke vzdálené ploše", která je zdarma dostupná pro každý počítač, ať jde o klasický notebook či PC s Windows nebo o Apple s OS X.

 

Nemusíte mít strach, že by práce s programem byla jiná než dříve. Je to pořád stejné, jen spuštění probíhá trochu jinou cestou.

Určitě jste už slyšeli o datech či programech v "cloudu". V podstatě nejde o nic jiného než počítač v internetu (server), který Vám poskytuje požadované služby. Oproti běžné instalaci programu na váš počítač přináší cloud mnoho výhod:

Přístup k datům i programu z více počítačů v různých místech

S jedním uživatelským účtem se můžete přihlašovat z libovolného počtu počítačů. Pokud potřebujete pracovat ve více lidech najednou, jednoduše objednáte odpovídající počet účtů. Třeba jen na jeden měsíc, nebo na rok. To záleží jen na vás.

Nezávislost na vlastním počítači a jeho výkonu

Máte starší notebook a už moc "nestíhá"? Nemusíte kupovat nový. Pro práci v cloudu stačí ten nejobyčejnější počítač s připojením k internetu. Pokud se vám počítač pokazí, nevadí. O data ani program nepříjdete. Jsou uloženy u nás v cloudu.

Data jsou zabezpečená proti výpadkům hardware

Pokud se ve vašem počítači něco pokazí jste odkázáni na šikovnost technika nebo zálohu dat (pokud poctivě zálohujete). V našem cloudu jsou data zálohována hned dvakrát. První záloha probíhá každou noc a jde o celou kopii disku na kterém jsou data i program uloženy. Druhá záloha probíhá také každých 24 hodin a obsahuje změněná data. Pokud by se tedy se serverem něco stalo, máme k dispozici data stará maximálně 24hodin. Navíc jde o inkrementální zálohu, můžeme se tedy vracet zpět o větší počet dní.

Komfortní technická podpora

Jestliže budete potřebovat pomoci nebo poradit, má naše technická podpora mnohem snazší úlohu než v případě běžné instalace programu. V cloudu totiž pracujete vždy s nejnovější verzí 2HCS Fakturace 4. Technik se může připojit k Vaší pracovní ploše bez nutnosti instalace nebo spouštění dalšího programu. Pokud by byla nutná oprava vašich dat, nemusíte je zálohovat a složitě posílat emailiem. Technik je s vaším souhlasem stáhne a po opravě opět umístí do vašeho profilu.

 

Vůbec netušíte jak to funguje a o čem je řeč?

Podívejte se na krátké video:

 

 

Cena služby

A na závěr to nejdůležitější - ceny. Podařilo se nám zařídit velmi zajímavé ceny, které činí 2HCS Fakturaci v cloudu dostupnou opravdu komukoliv kdo potřebuje online přístup k programu.

Nejlépe když ceny vysvětlíme na třech typických příkladech

Máte licenci 2HCS Fakturace 4 (nebo 3) v základní verzi a chcete ji používat online

V takovém případě vás bude stát přístup ke cloudu měsíčně 400,- Kč bez DPH. Skvělá zpráva je, že stejná měsíční cena platí i pokud budete chtít program využívat ve dvou lidech. Je to stále 400,- Kč bez DPH.

Máte licenci stejnou jako v prvním příkladu, ale chcete ji používat online ve třech lidech

Měsíční přístup pro dva uživatele v rámci jedné firmy stojí měsíčně 400,- Kč bez DPH. Každý další uživatel pak stojí měsíčně 400,- Kč bez DPH. Za online přístup pro tři uživatele tedy zaplatíte měsíčně 800,- Kč bez DPH.

Licenci programu ještě nemáte a chcete program používat online ve dvou lidech

Zakoupíte tedy jednu licenci programu 2HCS Fakturace 4 (nebo vyšší variantu plus/sklad, případně doplníte další moduly) za 840,- Kč bez DPH. Měsíční přístup pro dva uživatele v rámci jedné firmy stojí měsíčně 400,- Kč bez DPH.

Měsíční poplatky se liší podle zakoupené licence programu. Zde je podrobný ceník . Předplatné aktualizací se v případě 2HCS Fakturace v cloudu platí dále tak abyste měli dostupnou nejnovější verzi. Nové verze instalujeme na cloud sami tak abyste měli automaticky dostupnou nejnovější verzi. Licenci programu můžete mít kromě cloudu nainstalovanou také ve svém počítači a používat ji třeba k prohlížení zálohovaných dat z cloudu.

 

To se mi líbí a chci 2HCS Fakturace 4 v cloudu používat!

Pokud jste zjistili, že je to služba právě pro vás, stačí poslat objednávku na email info@faktury.cz. Uveďte, svůj registrační kód licence nebo název firmy (pokud už licenci máte) a počet uživatelů, pro které chcete službu objednat. Spojíme se s vámi a dohodneme termín přenosu dat a nastavení přístupu ke cloudu na Vašich počítačích.

Nebo můžete vyplnit objednávku na webu kde zakliknete volbu "online fakturace v cloudu" a poté případně ještě "Licence programu již mám".

 

Líbí se mi to, ale chci to nejdřív vyzkoušet.

Ani to není problém. Napište nám a vytvoříme vám dočasný účet v kterém bude aktivní 2HCS Fakturace 4. Dočasný účet můžete zkoušet celý týden bez omezení a objednávku vyplnit až poté co si vše otestujete.

Sdílejte tento článek: