Faktury s 2HCS FAKTURACE - reference, recenze, zkušenosti.

Přidejte se k řadě spokojených uživatelů programu 2HCS Fakturace 3. Neváhejte se podělit o své zkušenosti s našimi produkty. Každá reakce uživatelů programu je pro nás důležitá. Spokojený zákazník je to nejlepší co můžeme získat.

Budeme rádi, když nám napíšete vlastní zkušenost s programem.

rok 2013


 Program používáme již třetí rok. Jsme maximálně spokojeni. Vysoce hodnotíme technickou podporu pana Halasze, jeho profesionální přístup a ochotu. Program vřele doporučujeme.
Nika Yacht s.r.o. - Monika Mikesková - www.nika-yacht.cz

 

rok 2012


 Hodnotit program mohu jako drobný živnostník bez používání funkce skladu. Práce je pro mne jednoduchá a intuitivní. Přestože nefungují všude, oceňuji možnost používat klávesové zkratky. Přínosem pro mne je funkce ceníku. Fakturuji položkově materiál a ceník je nesporným pomocníkem. Další výhodu vidím v použití registru ARES v seznamu partnerů. Přidání kompletních údajů zadáním IČ = jednoduché a funkční. Export dokladů do *.PDF je pro mne také nezbytná. Grafické rozhraní je jednoduché, přehledné a odstín šedivý kov (broušený hliník), který používám, dodá dojem plastičnosti okna proti ploše. Na výběr jsou ovšem další různé motivy.
Daniel Marcol - www.marcol.eu

 

Jsem maximálně spokojen.
Norbert Matiak

 

Jsem velmi spokojen, přehledný a uživatelsky příjemný program za velmi slušnou cenu.
Jiří Svoboda

 

S programem jsme maximálně spokojeni, lehké intuitivní ovládání, správná funkčnost. Už by jsme si ani nedokázali představit pracovat s jiným programem. Také velmi kladně hodnotím technickou pomoc pana Halásze, který vždy ochotně poradí a co je ještě lepší, připojí se k mému programu a vše rychle nastaví přímo v mém počítači přes kódované připojení jak má být. Mohu jenom doporučit.
Ing. Karel Kolínek - www.vceli-produkty.eu

 

S programem jsem velmi spokojen a taktéž s ochotou a vstřícností při eventuálním řešení problémů. Děkuji
Alföldy Aleš

 

Dobrý den, velice kladně hodnotí komunikaci podpory. Na cokoli jsem se formou mailu zeptala, bylo mi odpovězeno doslova do pár hodin a hlavně velmi jednoduchým způsobem, tedy "polopatě" :o) Co se týče programu, velmi jednoduchý, a srozumitelný
Škodová - www.e-kvalitni-povleceni.cz

 

Používáme program jako pokladní systém v prodejnách se značkovým textilem a v zásadě funguje správně.Pokud potřebujeme vylepšit nebo pozměnit nějaké funkce tak jsme zatím nenarazili na nic neřešitelného...můžeme tedy doporučit
Kristina Beranová - Frýdek-Místek / Havířov

 

Program používám každý den. Práce s ním je perfektní a nikdy žádný problém. Děkuji
Miroslav Röth - www.quad-motoshop.cz

 

S programem pracuji každý den. Jsem velmi spokojená. Vynikají podpora při problémech v začátku.
Ústav stavebního zkušebnictví s.r.o. - www.uszpce.cz

 

Program používám skoro každý den. Pro mně je perfektní a nemám problém. Děkuji.
Silvian Stefanov BULSTAV

 

S programem jsem velmi spokojen,za dobrý peníze a plně funkční fakturace. Děkuji tvůrci i za vstřícnost při menších problémech, které nezavinil. Jen tak dále !!!
Žaluzie Koblížek - www.zaluziekoblizek.cz

 

S programem 2HCS Fakturace 3 jsem velmi spokojený. Program se ovládá intuitivně a celkem jednoduše, což mi maximálně vyhovuje.
Stanislav Stryja, Údlice

 

S Vaším programem 2HCS Fakturace 3 jsme velice spokojení. Snadné ovládání všech funkcí, přehlednost, vše co potřebujeme.Naprosto profesionální přístup pana Halásze, který nám vždy a hned ochotně poradil a pomohl. Program zakoupíme i na další rok a doporučujeme!
S pozdravem Jiří Preisler, Jipos - www.jipos.cz

 

S programem 2HCS Fakturace 3 jsem naprosto spokojená. Splňuje všechny naše požadavky a ovládání je velmi příjemné. Určitě ho doporučuji každému zájemci.
Jana Králová - STOPO Brno, spol.s r.o.

 

rok 2011


 Zatím je to OK, ale já jsem opravdu velmi skromný uživatel PC a zvládám jen jednoduché věci :-) Jinak program doporučuji. Důležitý je pro mě helpdesk :-)
Mgr. Anna Wolfová, SPPA group s. r. o. - www.sppa.cz

 

S programem jsem spokojený, oceňuji jeho jednoduchost a intuitivní ovládání. Poměr cena/výkon je velmi dobrý. Technická podpora příjemná. Na požádání byly zapracovány změny, které jsem potřeboval pro tisk mých adresních štítků. Program mohu doporučit.
Robert Dodek, www.pekne-stribro.cz

 

S Vaším programem 2HCS Fakturace 3 jsme spokojení. Vyhovuje nám snadné ovládání všech funkcí. Také jsme spokojeni s možností využití technické podpory a její fungování. S objednávkou a dodáním nebyly žádné problémy.
Petr Štajner, autodoprava - Praha

 

Program Fakturace splňuje všechny naše požadavky nejen na fakturaci, ale i evidenci zakázek, pohledávek, závazků a financí v pokladně i bance. Přitom je přehledný a elegantní, jeho obsluha je celkem intuitivní a jednoduchá. Dodání bylo rychlé, instalaci jsme zvádli podle návodu bez problémů sami, výborně funguje i jako síťová verze. Velkým plus je vstřícný a profesionální přístup pana Halásze, který na moje žádosti a dotazy odpověděl ihned, ochotně a srozumitelně. Mohu jen doporučit.
Věra Motyčková, KRONES s.r.o. - www.krones-nabytek.cz

 

S programem jsem spokojený. Líbí se mi hlavně jeho intuitivní administrační rozhraní, se kterým se člověk naučí velmi rychle efektivně pracovat. Líbí se mi také automatizace procesů v případě odesílaní faktur do mailů zákazníků ve formátu pdf... Zatím používám produkt pouze k základním fakturačním úkonům, ale s tím, co jsem měl možnost doposud vyzkoušet jsem nadmíru spokojen.
Petr Hlobil - Kostelec u Holešova

 

Jsem opravdu spokojen.
Petr Neumann - Volary

 

S programem jsme velmi spokojeni. Ušetřil nám spoustu času se zadáváním firem do systém,s přepočtem DPH pro fakturaci v EUR. Dále nám p. Halász vyšel vstříc s úpravou délky řádků,aby se tam vešel celý text.
Jan Horák - www.jhorak.cz - autodoprava

 

Jsem spokojen, díky.
Otakar Gráf - STAR TRADE CZ a.s. - Liberec

 

Jsem naprosto spokojen.Program přesně vyhovuje mým požadavkům.
MVDr. Pavel Gabriel - Litvínov

 

S programem 2HCS Fakturace jsme nadmíru spokojeni a splńuje všechny naše požadavky pro jeho jednoduchost, ovladatelnost, přehlednost, intuitivnost... Dodání bylo rychlé, instalaci jsme zvádli bez problémů a když jsme měli nějaký dotaz , dostalo se nám nadstandartní péče pana Halásze. Mohu všem jen doporučit, kupujte ať se jim daří.
Pavel Albert - Ncentrum - gps navigace, garmin, mio, tomtom ....

 

Chtěla bych moc poděkovat za velmi skvělou komunikaci a osobní přístup, který mně velmi mile překvapil. Tento program je opravdu skvělým pomocníkem a na vysoké úrovni. Panu Halászovi osobní poděkování za jeho vstřícnost, slušnost ,komunikativnost a trpělivost.
Moc děkuji Šárka Vernerová - sedmikraska.mimishop.cz

 

Zatím si mohu jen vynachválit, program má vše, co potřebuji a lehce se ovládá. Navíc velký plus za jazykové mutace faktur!!! Posíláme kladné reference!
Renáta Portlová - www.camp-dolce.cz

 

rok 2010


 S programem jsem velmi spokojená. Obsluha je vcelku jednoduchá, oproti jiným programům, které jsem ve svém podnikání vyzkoušela. Podpora je na velmi vysoké úrovni. Konzultovat lze na telefonu, skype, e-mailu. Pan Halász velmi rychle komunikuje, vždy poradí a vychází vstříc i v žádosti o přidání požadovaných novinek do programu, které jsou zrovna potřeba. Vřele doporučuji program 2HCS Fakturace a to nejenom díky všem funkcím, ale hlavně díky domáckému přístupu a rychlé komunikaci v případě nejasností.
Táňa Šilhánová - (www.e-certik.cz)

 

Program 2HCS Fakturace používám 3 roky a jsem velice spokojena jak s programem tak i s podporou, která funguje víc jak na jedničku. Všechny mé problémy a dotazy jsou vyřešeny do pár minut. Program je velice jednoduchý a zvládne ho i začátečník .
Miroslava Michalíková - (www.obchudekusvicky.cz)

 

S programem jsem spokojen.
Jiří Horáček - Turnov (www.jirihoracek.cz)

 

Jsem spokojen velmi. Jak s rychlostí dodání objednaného CD, tak s produktem.
Tomáš Korejtko - Havlíčkův Brod (www.ibisinterier.cz)

 

rok 2003 až 2009


 

M-Logistic CZ, s.r.o. www.m-logistic.cz
Bebidos s.r.o. www.bebidos.cz
PLK s.r.o. www.bazenyshop.cz
CzechNET CZ s.r.o. www.gigaweb.cz
SES spedice s.r.o. ses.sro@quick.cz
Průmyslové zboží s.r.o. dompo@volny.cz
Jakub Mach - Internet Studio www.wapstranky.cz
2 M STUDIO s.r.o. www.2mstudio.cz
Ing. Leoš Jelínek www.leonet.cz
Lubor Lamačka lubor.lamacka@seznam.cz
Luboš Falhaur falhaur@seznam.cz
Regeci - řezání motorovou pilou s.regecy@seznam.cz

a další....

Sdílejte tento článek: