Webináře - online školení

Připravili jsme pro vás následující online školení - webináře, pro dokonalé zvládnutí práce s 2HCS Fakturace 4.

Plánovaná školení - webináře

29.12.2017 v 10:00 - Fyzická inventura - jak nejlépe provést inventuru skladu (ještě 2 volná místa) - 45 minut - cena: 490,- Kč s DPH. Co je obsahem webináře?
2.1.2018 v 14:00 - Přechod na nový rok - jak vytvořit nový rok a převést data (ještě 3 volná místa) - 45 minut - cena: 490,- Kč s DPH. Co je obsahem webináře?
3.1.2018 v 10:00 - Přechod na nový rok - jak vytvořit nový rok a převést data (ještě 5 volných míst) - 45 minut - cena: 490,- Kč s DPH. Co je obsahem webináře? 

 

Webinář, kterého se chcete zůčastnit můžete objednat na emailu info@faktury.cz . Stačí když napíšete o který webinář v kterém termínu máte zájem. Také prosím doplňte název své firmy s IČ abychom mohli vystavit správný doklad.

 

Co je to webinář? 

Jde o školení, seminář, kterého se účastníte online přes web. Odtud tedy název "webinář".

Jak webinář probíhá?

Po zaplacení poplatku obdržíte další instrukce a odkaz ke stažení programu, kterým se k webináři v daný den a hodinu připojíte. Na monitoru svého počítače uvidíte prezentaci a z reproduktorů uslyšíte přednášejícího. Během webináře můžete pokládat doplňující otázky pomocí chatu.

Po skončení webináře, dostanete záznam školení, který si budete moci kdykoliv přehrát na svém počítači.

Co k tomu potřebuji?

Stačí běžný počítač s připojením k internetu. Nutné jsou reproduktory, aby jste slyšeli přednášejícího. Den před samotným webinářem dostanete další instrukce.

 

 

Školení pro rok 2018, která jsou v přípravě

Faktury, zálohy a opravné doklady

Prodejna a sklad

Expedice - podací archy, faktury, přepravní služby

Zakázky a nabídky - import z eshopu

Sdílejte tento článek: